OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha7) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Submit
am: አስገባ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
