OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
