OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Submit
hu: Beküldés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Search
hu: Keresés

en: Response
hu: Válasz

en: Settings
hu: Beállítások

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Media
hu: Média

en: Model
hu: Modell

en: Filter by
hu: Szűrés e szerint:

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Profile
hu: Profil

en: Level
hu: Szint

en: About
hu: Leírás

en: selected
hu: kiválasztott

en: Namespace
hu: Névtér

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Title field
hu: Cím mező

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Delete items
hu: Elemek törlése

en: Filter format
hu: Szűrőformátum

en: Subjects
hu: Témák
