OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Media
ne: मिडिया

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
