OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Media
ps: رسنۍ

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: About
ps: په اړه

en: Title field
ps: سرليک ډګر

en: Bundle
ps: بنډل
