OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subject
sk: Predmet

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Media
sk: Médiá

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Temperature
sk: Teplota

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Profile
sk: Profil

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Generate
sk: Generovať

en: Bundle
sk: Zväzok
