OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha8) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Submit
fr: Soumettre

en: Subject
fr: Objet

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: Response
fr: Réponse

en: Settings
fr: Paramètres

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Media
fr: Média

en: Model
fr: Modèle

en: Filter by
fr: Filtrer par

en: Temperature
fr: Température

en: Maximum length
fr: Taille maximale

en: Profile
fr: Profil

en: Level
fr: Niveau

en: Stopwords
fr: Mots à exclure

en: About
fr: À propos

en: selected
fr: sélectionné

en: Namespace
fr: espace de nommage

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Generate
fr: Générer

en: Title field
fr: Champ titre

en: Bundle
fr: Type

en: Image description
fr: Description de l'image

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Delete items
fr: Supprimer les éléments

en: Filter format
fr: Format de filtre

en: Subjects
fr: Sujets

en: Summarize
fr: Résumer
