OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: Subject
oc: Objècte

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Response
oc: Responsa

en: Settings
oc: Paramètres

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Options
oc: Opcions

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Media
oc: Mèdia

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Profile
oc: Perfil

en: Level
oc: Nivèl

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Generate
oc: Generar

en: Bundle
oc: Paquet

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
