OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha8) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ
