OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subject
sl: Zadeva

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Options
sl: Možnosti

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Profile
sl: Profil

en: About
sl: O modulu
