OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
