OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha9) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: About
bn: সম্পর্কে
