OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Submit
fa: ثبت

en: Subject
fa: موضوع

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: Response
fa: پاسخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Audio
fa: صوتی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Media
fa: رسانه

en: Model
fa: مدل

en: Filter by
fa: فیلتر بر اساس

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Profile
fa: نمایه

en: Level
fa: سطح

en: Task
fa: وظیفه

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
