OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha9) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
