OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Response
cs: Odpověď

en: Settings
cs: Nastavení

en: Filename
cs: Název souboru

en: Options
cs: Možnosti

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Temperature
cs: Teplota

en: Profile
cs: Profil

en: Level
cs: Úroveň

en: Style
cs: Styl

en: selected
cs: vybrané

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Analyze
cs: Analyzovat

en: Delete items
cs: Smazat položky
