OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Response
eu: Erantzun

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Options
eu: Aukerak

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Profile
eu: Profila

en: Style
eu: Estiloa

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Delete items
eu: Elementuak ezabatu
