OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Response
fi: Vastaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Options
fi: Valinnat

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Filter by
fi: Suodata

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Profile
fi: Profiili

en: Level
fi: Taso

en: Task
fi: Tehtävä

en: Style
fi: Tyyli

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Delete items
fi: Poista artikkeleita
