OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Options
hr: Opcije

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Profile
hr: Profil

en: Level
hr: Nivo

en: Style
hr: Stil

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
