OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Enabled
is: Virkt

en: Size
is: Stærð

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Audio
is: Hljóð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Options
is: Möguleikar

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: API Key
is: API Lykill

en: Style
is: Stíll

en: Analyze
is: Greina
