OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Enabled
jv: Urip

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Options
jv: Opsi

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Profile
jv: Profil
