OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Task
ps: دنده

en: Style
ps: ډول

en: Bundle
ps: بنډل
