OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Enabled
tr: Etkin

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Response
tr: Yanıt

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Audio
tr: Ses

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Options
tr: Seçenekler

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Filter by
tr: Filtrele:

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Profile
tr: Profil

en: Level
tr: Seviye

en: Task
tr: Görev

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Analyze
tr: Çözümle

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Delete items
tr: Öğeleri sil
