OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Options
af: Opsies

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Profile
af: Profiel
