OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Response
ca: Resposta

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Audio
ca: Àudio

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Options
ca: Opcions

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Profile
ca: Perfil

en: Task
ca: Tasca

en: Style
ca: Estil

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Analyze
ca: Analitza

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Delete items
ca: Elimina els elements
