OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Response
hu: Válasz

en: Settings
hu: Beállítások

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Model
hu: Modell

en: Filter by
hu: Szűrés e szerint:

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Profile
hu: Profil

en: Level
hu: Szint

en: Task
hu: Feladat

en: Style
hu: Stílus

en: selected
hu: kiválasztott

en: Namespace
hu: Névtér

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Analyze
hu: Elemzés

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Delete items
hu: Elemek törlése
