OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Enabled
ja: 有効

en: Size
ja: サイズ

en: Search
ja: 検索

en: Response
ja: レスポンス

en: Settings
ja: 設定

en: Audio
ja: オーディオ

en: Filename
ja: ファイル名

en: Options
ja: オプション

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Filter by
ja: フィルター

en: Profile
ja: プロフィール

en: Level
ja: レベル

en: Task
ja: タスク

en: Style
ja: スタイル

en: selected
ja: 選択済

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Analyze
ja: 分析

en: Bundle
ja: バンドル

en: Delete items
ja: アイテムを削除
