OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی
