OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: Model
lt: Modelis

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Profile
lt: Profilis

en: Style
lt: Stilius

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
