OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Options
mr: विकल्प

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Temperature
mr: तापमान

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
