OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Hostname
nn: Tenarnamn
