OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
