OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Voice
th: คลิปเสียง
