OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Response
bg: Отговор

en: Settings
bg: Настройки

en: Audio
bg: Музика

en: Filename
bg: Име на файла

en: Options
bg: Параметри

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Media
bg: Медия

en: Temperature
bg: Температура

en: Profile
bg: Профил
