OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Size
da: Størrelse

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Audio
da: Lyd

en: Filename
da: Filnavn

en: Options
da: Valg

en: Taxonomy terms
da: Taksonomitermer

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Fields
da: Felter

en: API Key
da: API-nøgle

en: Nodes
da: Indhold

en: Filter by
da: Filtrér efter

en: Temperature
da: Temperatur

en: Profile
da: Profil

en: Level
da: Niveau

en: Task
da: Opgave

en: Style
da: Typografi

en: Stopwords
da: Stopord

en: Entity type
da: Entity-type

en: Analyze
da: Analysér

en: Delete items
da: Slet elementer
