OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
