OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Audio
et: Heli

en: Filename
et: Failinimi

en: Options
et: Valikud

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Nodes
et: Postitused

en: Media
et: Meedia

en: Model
et: Mudel

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Profile
et: Profiil

en: Level
et: Tase

en: Task
et: Ülesanne

en: Style
et: Stiil

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Analyze
et: Analüüs

en: Bundle
et: kogum

en: Delete items
et: Kustuta elemendid
