OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: Size
hi: आकार

en: Search
hi: खोज

en: Response
hi: उत्तर

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Audio
hi: आवाज

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Options
hi: विकल्प

en: Taxonomy terms
hi: वर्गीकरण शब्द

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Media
hi: मीडिया

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Task
hi: कार्य

en: Style
hi: अंदाज

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: Delete items
hi: आइटम हटाएं
