OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Size
id: Ukuran

en: Search
id: Pencarian

en: Response
id: Jawaban

en: Settings
id: Pengaturan

en: Filename
id: Nama berkas

en: Options
id: Opsi

en: Taxonomy terms
id: Istilah taksonomi

en: Hostname
id: Nama host

en: Fields
id: Bidang isian

en: Nodes
id: Node

en: Filter by
id: Filter dengan

en: Profile
id: Profil

en: Task
id: Perintah

en: Style
id: Gaya

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Analyze
id: Analisa

en: Bundle
id: Bundel

en: Delete items
id: Hapus item
