OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Fields
kk: Өрістер

en: Profile
kk: Профиль
