OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
