OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Options
pl: Opcje

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Fields
pl: Pola

en: API Key
pl: Klucz API

en: Nodes
pl: Węzły

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Quality
pl: Jakość

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Profile
pl: Profil

en: Level
pl: Poziom

en: Task
pl: Zadanie

en: Style
pl: Styl

en: selected
pl: zaznaczone

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Analyze
pl: Analizuj

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Delete items
pl: Usuń pozycje

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Paragraphs
pl: Akapity
