OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Options
sl: Možnosti

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Profile
sl: Profil
