OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Profile
sq: Profili
