OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Size
bn: সাইজ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Profile
bn: প্রোফাইল
