OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Professional
kn: ವೃತ್ತಿನಿರತ

en: Idle
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ
