OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Temperature
mn: Температур

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
