OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Media
my: မီဒီယာ
