OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Response
oc: Responsa

en: Settings
oc: Paramètres

en: Audio
oc: Àudio

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Options
oc: Opcions

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Fields
oc: Camps

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Media
oc: Mèdia

en: Profile
oc: Perfil

en: Level
oc: Nivèl

en: Style
oc: Estil

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
