OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Documentation
pt: Documentação

en: Size
pt: Tamanho

en: Search
pt: Buscar

en: Response
pt: Resposta

en: Settings
pt: Configurações

en: Audio
pt: Áudio

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Options
pt: Opções

en: Taxonomy terms
pt: Termos de taxonomia

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Fields
pt: Campos

en: API Key
pt: Chave de API

en: Media
pt: Mídia

en: Model
pt: Modelo

en: Filter by
pt: Filtrar por

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Profile
pt: Perfil

en: Level
pt: Nível

en: Task
pt: Tarefa

en: Style
pt: Estilo

en: Collections
pt: Coleções

en: selected
pt: selecionado

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Analyze
pt: Analisar

en: Bundle
pt: Pacote

en: Delete items
pt: Apagar itens

en: Paragraphs
pt: Parágrafos
