OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Options
sk: Nastavenia

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Fields
sk: Polia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Nodes
sk: Uzly

en: Media
sk: Médiá

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Temperature
sk: Teplota

en: Profile
sk: Profil

en: Style
sk: Štýl

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Analyze
sk: Analyzovať

en: Bundle
sk: Zväzok
